Mersin kadın cinayeti: Eski nişanlısı öldürdü!

featured
MERSİN'DE SOKAK ORTASINDA ESKİ NİŞANLISI TARAFINDAN TABANCA İLE VURULARAK ÖLDÜRÜLEN 24 YAŞINDAKİ GENÇ KADINININ ÖLDÜRÜLME ANI GÜVENLİK KAMERALARI TARAFINDAN SANİYE SANİYE GÖRÜNTÜLÜNDE. GÖRÜNTÜLERE GÖRE GENÇ KADININ ÖNÜNÜ KESEN ZANLI, YANINDA GETİRDİĞİ TABANCA İLE ATEŞ EDEREK, BÖLGEDEN KAÇIYOR. (KORAY ÜNLÜ/MERSİN-İHA) Mersin'de sokak ortasında eski nişanlısı tarafından tabanca ile vurularak öldürülen 24 yaşındaki genç kadınının öldürülme anı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülere göre genç kadının önünü kesen zanlı, yanında getirdiği tabanca ile ateş ederek, bölgeden kaçıyor.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mersin’de eski nişanlısı tarafından tabanca ile vurularak öldürülen 24 yaşındaki genç kadınının öldürülme anı güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Görüntülerde genç kadının önünü kesen zanlı, yanında getirdiği tabanca ile ateş ederek, bölgeden kaçıyor.


Dün merkez Toroslar ilçesi Okan Merzeci Mahallesi’nde meydana gelen cinayet anı güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülere göre, işyerine gitmek için evden çıkan Naziye Oskay (25) kapının önünde dolmuş beklediği sırada yanına eski nişanlısı Barış Can U. geliyor. Barış Can U.’yu gören genç kadın, korkup hemen eve geri gitmek için yürümeye başlıyor. Bir süre kadının arkasından yürüyen şüpheli, daha sonra yanında getirdiği tabanca ile 6 el ateş ediyor. Olayın ardından zanlı koşarak bölgeden uzaklaşıyor.


Öte yandan gözaltında bulunan şüpheli Barış Can U.’nun da emniyetteki işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

Takip Et
Bildir
guest
Kimse görmeyecek. Yorumunuza cevap yazıldığında bildirim almak için. (İsteğe Bağlı)

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Habere yorum yapabilirsiniz.x