Mağazaya giren köpek oyuncak çaldı… Gülümseten anlar kamerada

featured
MUĞLA'NIN BODRUM İLÇESİNDE BİR ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE GEZEN 3 KÖPEK OYUNCAK MAĞAZASINA GİRİP PELÜŞ OYUNCAK ÇALMASI GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI. KÖPEKLERİN ORGANİZE BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMASI İSE MAĞAZA ÇALIŞANLARINI ŞOK ETTİ (EREN AYHAN - HAMDİ YÖRÜR/MUĞLA-İHA) Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir alışveriş merkezinde gezen 3 köpeğin oyuncak mağazasına girip pelüş köpek çalması güvenlik kameralarına yansıdı.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Muğla’nın Bodrum ilçesinde bir alışveriş merkezinde gezen 3 köpekten birinin oyuncak mağazasına girip pelüş köpek çalması güvenlik kameralarına yansıdı.

Bodrum’da bulunan Oasis alışveriş merkezine giren 3 köpek, AVM’de bulunan bir oyuncak mağazasına geldi. Sokak köpeklerinden biri kapı önünde beklerken, diğer 2’si içeri girdi. Köpeklerden birinin pelüş köpeği çalmasının ardından üç köpek de hızlıca mağazadan kaçarcasına uzaklaştı. O anlar ise güvenlik kameralarına yansıdı. Köpeklerin oyuncak çalması, mağazada çalışanların güvenlik kameralarını izlemesiyle ortaya çıktı. Köpeklerin profesyonel hırsız gibi oyuncak çalmaları, mağaza çalışanlarını da şok etti.

Oyuncak firması çalışanlarından Faruk Can, köpeklerin oyuncak çalması karşısında şok olduğunu ifade ederek, “3 tane köpek geldi, 1 tanesi dışarıda etrafı kontrol ederken diğeri içeri girdi. Biz o sıra müşteriyle ilgileniyorduk diğer köpek de oyuncak pelüş köpeği alıp 3’ü de bölgeden hızla uzaklaştı. Biz yakalamaya çalıştık ancak paramparça yaptılar. Devamlı gelen köpekler, biz daha önce 3-4 sefer engel olmuştuk ama bu defa engelleyemedik. Aldıkları pelüş köpek oyuncağın değeri yaklaşık 300-400 lira civarındaydı” dedi.

Takip Et
Bildir
guest
Kimse görmeyecek. Yorumunuza cevap yazıldığında bildirim almak için. (İsteğe Bağlı)

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Habere yorum yapabilirsiniz.x