DOLAR 13,6133-0.3%
EURO 15,2256-0.23%
ALTIN 787,33-0,08
BITCOIN 5096013,29%
Bursa
-2°

AÇIK

06:46

İMSAK'A KALAN SÜRE

22 Aralık haftalık burç yorumlarının tüm detayları…

22 Aralık haftalık burç yorumlarının tüm detayları…

ABONE OL
22 Aralık 2021 12:29
22 Aralık haftalık burç yorumlarının tüm detayları…
1

BEĞENDİM

ABONE OL

İkizler burcu finansal konuda yardımlaşmalar içine girebilir. Aslan burcunun ise kendi geleceği için adım atma zamanı. İşte Astrolog Andaç Atabey’den Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa, ve Koç burçlarının günlük burç yorumlarına dair merak edilenler…

KOÇ,

Sevgili koç burçları, Pazartesi günü Venüs Retro’su resmi olarak başlıyooor…


Bu etkiyi özellikle kariyer hayatınızda hissedeceksiniz. Geçmişten gelen konulara, eski yöneticilerinizle yeniden görüşmeye, kadınlarla ilgili yaşanabilecek iletişim aksaklıklarına ve yaratıcılık alanında tıkanıklıklarına açık olmalısınız.
Pazartesi günü şanslı bir etki var. Bilhassa seyahatler, arkadaşlarınız ve kalabalık önünde sergilemek istediğiniz yetenekler (sosyal medya dahil) fırsatlara açıksınız.

Salı günü itibari ile yaklaşık 1 ay kadar, odak noktanız kariyeriniz, yöneticileriniz ve toplum önü statünüz olacak. Eşinizin ailesi ya da evlilik gibi konulara daha fazla odaklanabilirsiniz.
Bugün başlayan diğer bir etki yaklaşık 3 gün kadar kariyer ve para hakkında beklenmedik ama güzel gelişmeler yaşanabileceğini gösteriyor.

Çarşamba günü itibari ile gündeminizde daha çok romantizm, çocuklarınız, hobileriniz ve hayattan keyif aldığınız konular olmaya başlayacak.

Perşembe günü itibari ile yaklaşık 1,5 yıl kadar para biriktirmeyi ve kendinize değer vermeyi öğrenmelisiniz. Ay düğümleri her zaman öğretilerle ilgilidir sevgili takipçilerim.

Cuma günü sonrasında birkaç gün kadar gündeminiz çalışma hayatı ve arkadaşlarınız, sağlığınız ve sorumluluklarınız yönünde değişiyor.

Cumartesi günü gerçekleşen etkileşim yaklaşık 8 gün içerisinde sağlık konusunda şanslı olacağınız ve seyahate çıkmak isteyebileceğiniz etkiler getiriyor. Ticari ya da reklam-tanıtım girişimlerinde bulunabilirsiniz.

Pazar günü enerjinizi daha çok ilişkinize, evliliğinize ayıracaksınız. İkili ilişkiler önem kazanacak.

BOĞA,

Sevgili boğa burçları, Pazartesi günü Venüs Retro’su resmi olarak başlıyooor…


Bu etkiyi özellikle ticaret, eğitim, seyahat konularında hissedeceksiniz. Eski okul arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, bir süredir ertelediğiniz eğitimleri almaya-kitapları okumaya başlayabilirsiniz. İnanç ve felsefi konularda araştırmalar yapabilirsiniz.
Pazartesi günü şanslı bir etki var. Bilhassa finansal konularla alakalı, kariyeriniz veya yöneticilerinizden destek alabilirsiniz. İş hayatınızda ki krizler yavaş yavaş çözülüyor.

Salı günü itibari ile yaklaşık 1 ay kadar, odak noktanız seyahatler, eğitim, ticaret, hukuksal konular, eşinizin kardeşleri, akrabalık ilişkilerinde olacak.
Bugün başlayan diğer bir etki yaklaşık 3 gün kadar kişisel farkındalığınızın güçlenebileceği, kendinizi bir amaca ya da topluluğa ait hissetmek isteyeceğinizi söylemek mümkün. Bolca kitap okuyacaksınız.

Çarşamba günü itibari ile gündeminizde daha çok ev ve aile konuları olacak. Daha çok evde zaman geçirmek isteyebilir, ailenizle ilgili sorumluluklar alabilirsiniz.

Perşembe günü itibari ile yaklaşık 1,5 yıl kadar ikili ilişkilerinizde kendi isteklerinizi talep edebilmeyi öğrenmelisiniz. Ay düğümleri her zaman öğretilerle ilgilidir sevgili takipçilerim.

Cuma günü sonrasında birkaç gün kadar gündeminiz aşk, romantizm, çocuklarınız ve hobilerinizle ilgili konulara doğru değişiyor.

Cumartesi günü gerçekleşen etkileşim yaklaşık 8 gün içerisinde ödemelerinizi artık bir düzene sokmak isteyebilir, tecrübeleriniz sayesinde yeni kararlar verebilir, geçmişte de destek aldığınız kişilerle yeniden bir araya gelebilirsiniz. Ameliyat-fizik tedavi gibi konular gündeme gelebilir.

Pazar günü daha çok sağlık, çalışma sistemleriniz, günlük rutinlerinizi planlamakla geçecek.

İKİZLER,

Sevgili ikizler burçları, Pazartesi günü Venüs Retro’su resmi olarak başlıyooor…


Bu etkiyi özellikle finansal konular, ödemeleriniz, sağlık ve kadınlarla olan ilişkilerinizde hissedeceksiniz. Unutulmuş-Aksatılmış ödemeler, kredi-vergi konuları, banka ilişkileriniz, eşinizin para durumu konularında bir takım aksaklıklara hazırlıklı olun.


Pazartesi günü şanslı bir etki var. Bilhassa ilişkinizde romantik seyahat planları, partnerinizin yakın çevresi ile bir araya gelmek, ticari ortaklıklar gibi konularda güzel haberler alabilirsiniz.

Salı günü itibari ile yaklaşık 1 ay kadar, odak noktanız para ve ödemelerle ilgili olacak. Bu alanda yeni bir strateji belirleyebilir, kalıcı çözümler arayabilirsiniz. Kemik ve diş konusunda tedavilere başlayabilirsiniz.


Bugün başlayan diğer bir etki yaklaşık 3 gün kadar daha önce destek aldığınız kurum ya da kişilerden güzel destekler alabileceğinizi gösteriyor.

Çarşamba günü itibari ile gündeminizde daha çok yakın çevreniz, iletişim, eğitim, kısa seyahatler, kardeşlerinizle ilgili olabilir.

Perşembe günü itibari ile yaklaşık 1,5 yıl kadar ruh sağlığınıza önem vermeyi ve tek başına mutlu olmayı öğrenmelisiniz. Ay düğümleri her zaman öğretilerle ilgilidir sevgili takipçilerim.

Cuma günü sonrasında birkaç gün kadar gündeminiz ev ve ailenizle ilgili konular olmaya başlayacak. Ev içerisinde temizlik ve düzene takabilirsiniz.

Cumartesi günü gerçekleşen etkileşim yaklaşık 8 gün içerisinde partnerinizle birlikte görünmekten keyif alacağınız, ilişkinizi daha çok insanın duyabileceğine işaret ediyor. Söylemezsem olmaz, arkadaşlarınızdan birinin romantik teklifi de gelebilir.

Pazar günü daha çok romantizm, çocuklarınız ve iyi zaman geçirmek olacak.

YENGEÇ,

Sevgili yengeç burçları, Pazartesi günü Venüs Retro’su resmi olarak başlıyooor…
Bu etkiyi özellikle ilişki, evlilik ve ortaklıklarınız alanında hissedeceksiniz. İlişkilerinizde eski sıkıntılarınız yeniden gündeme gelebilir, eski ilişkilerinizden geri dönüşler alabilirsiniz. Önemli bir dönüşüm sürecinden geçiyorsunuz, aman diyeyim yeni ilişkiye başlamak, eski aşkları affetmek için kötü bir dönemdir.


Pazartesi günü şanslı bir etki var. Bilhassa çalışma arkadaşlarınızdan destek almak, maddi sorumluluklarınızı rahatlatacak fırsatlar konusunda rahat bir enerji var.

Salı günü itibari ile yaklaşık 1 ay kadar, odak noktanız ilişkiler, evlilik ve ortaklıklar konusu fazlası ile gündemde, biraz kontrolcü olacaksınız ama ben size güveniyorum. Rekabet içerisinde olduğunuz kişilere dair önemli stratejiler geliştirebilirsiniz.


Bugün başlayan diğer bir etki yaklaşık 3 gün kadar para konusunda eşinizden ya da ikili ilişkilerinizde destek görebilirsiniz.

Çarşamba günü itibari ile gündeminizde daha çok maddi konular olacaktır.

Perşembe günü itibari ile yaklaşık 1,5 yıl kadar sosyal çevrenizdeki bağları güçlendirmeyi öğrenmelisiniz. Ay düğümleri her zaman öğretilerle ilgilidir sevgili takipçilerim.

Cuma günü sonrasında birkaç gün kadar gündeminiz yakın çevreniz, iletişim, eğitim ve kardeşlerinizle ilgili konular olacak.

Cumartesi günü gerçekleşen etkileşim yaklaşık 8 gün içerisinde mesleki şartlarınız konusunda şanslı olacaksınız. Hak ettiğinize inandığınız konularda harekete geçebilirseniz, yöneticileriniz tarafından desteklenmeniz oldukça mümkün.

Pazar günü daha çok evde, ailenizle beraber zaman geçirmek isteyeceksiniz.

ASLAN,

Sevgili aslan burçları, Pazartesi günü Venüs Retro’su resmi olarak başlıyooor…
Bu etkiyi özellikle çalışma hayatınız, sağlığınız ve sorumluluklarınızla ilgili hissedeceksiniz. Daha önce yeterince ilgilenmediğiniz sağlık konuları yeniden gündeme gelebilir, beslenme ya da spor yapmak konusunda daha istikrarlı olmalısınız. Eski iş arkadaşlarınızdan haberler alabilirsiniz.
Pazartesi günü şanslı bir etki var. Bilhassa romantizm… Aşkı en yakından hissetmek isteyebilirsiniz. Evliyseniz, eşiniz ve çocuklarınızla geçireceğiniz zaman daha çok keyif verir.

Salı günü itibari ile yaklaşık 1 ay kadar, odak noktanız sağlığınız, çalışma sisteminiz ve arkadaşlarınız, evcil hayvanlarınız, günlük rutinleriniz olacak.
Bugün başlayan diğer bir etki yaklaşık 3 gün kadar yöneticilerinizden gelen beklenmedik destek ve haberler keyfinizi arttırıyor.

Çarşamba günü itibari ile gündeminizde daha çok kişisel hedeflerinize, sağlığınıza ve imajınıza odaklanacaksınız.

Perşembe günü itibari ile yaklaşık 1,5 yıl kadar kariyer hayatınızda güçlenmeyi öğrenmelisiniz. Ay düğümleri her zaman öğretilerle ilgilidir sevgili takipçilerim.

Cuma günü sonrasında birkaç gün kadar gündeminiz para olacak.

Cumartesi günü gerçekleşen etkileşim yaklaşık 8 gün içerisinde romantik seyahatler planlayabilir, yakınlarınızla beraber eğitim ya da araştırmalara katılabilirsiniz. İbadet etmek, kitap okumak ve hobilerinizle ilgilenmek açısından da destekleyicidir.

Pazar günü daha çok yakın çevrenizle, kardeşlerinizle zaman geçireceksiniz.

BAŞAK,

Sevgili başak burçları, Pazartesi günü Venüs Retro’su resmi olarak başlıyooor…
Bu etkiyi özellikle aşk, çocuklar ve eğlence alanlarında hissedeceksiniz. En çok eski sevgili size dönecek tamam, ama ne kadar çer çöp var onlar gelir, şimdiden uyarıyorum. Çocuk sahibi olmak üzerine yeniden değerlendirmeler yapabilirsiniz.
Pazartesi günü şanslı bir etki var. Bilhassa ev, aile konularında güzel destekler alabilirsiniz. Özellikle baba, amca, dayı’lardan güzel haberler var.

Salı günü itibari ile yaklaşık 1 ay kadar, odak noktanız aşk hayatınız olacak. Hayattan keyif almak üzerine daha çok düşünebilir, sevdiğiniz bir konuyu işe dönüştürebilirsiniz. Yatırım için iyi düşünün derim.
Bugün başlayan diğer bir etki yaklaşık 3 gün kadar bana mutlaka haber verin, aşk hayatında mı sürpriz var, ticaret-eğitim-seyahat tarafında mı?

Çarşamba günü itibari ile kendinizi biraz yıpranmış, yorulmuş, halsiz veya içe kapanık hissedebilirsiniz. Birkaç gün sonra geçecek…

Perşembe günü itibari ile yaklaşık 1,5 yıl kadar taşınmak, yurt dışı projelerinizi, kişisel farkındalığınızı geliştirmelisiniz. Ay düğümleri her zaman öğretilerle ilgilidir sevgili takipçilerim.

Cuma günü sonrasında birkaç gün kadar gündeminizde sağlığınız, ilerlemek istediğiniz konular, imajınız olacak gibi gözüküyor.

Cumartesi günü gerçekleşen etkileşim yaklaşık 8 gün içerisinde aile veya eşinizle yürüttüğünüz finansal konularda, olumlu yönde ilerlemeye yardımcı gelişmeler yaşanabilir. Evde zaman geçirmek keyif verir, ev kazalarına aman dikkat.

Pazar günü enerjinizi daha çok para ile ilgili konulara harcayacaksınız.

TERAZİ,

Sevgili terazi burçları, Pazartesi günü Venüs Retro’su resmi olarak başlıyooor…


Bu etkiyi özellikle aile ve ev yaşamında hissedeceksiniz. Ev ya da toprak alım-satım işleriniz yavaşlayabilir, ev dekorasyonunuzu değiştirmek gibi fikirleriniz var ise hiiiç uygun bir dönem değil. Aile içerisindeki kadınlarla eski defterler, tekrar açılabilir.


Pazartesi günü şanslı bir etki var. Bilhassa partnerinizle romantik diyaloglar gelişebilir, yakın çevrenizde sizden etkilenen kişiler birden görünür olabilir, kardeşlerle iletişim güçlenebilir.

Salı günü itibari ile yaklaşık 1 ay kadar, odak noktanız ev ve aile konularında olacak. Ev içerisinde biraz daha kontrolcü ve disiplinli olmak, düzen sağlamak isteyebilirsiniz.


Bugün başlayan diğer bir etki yaklaşık 3 gün kadar finansal konulardan ailenizden destekler alabilir, ödemeleriniz konusunda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Çarşamba günü itibari ile gündeminizde daha çok sosyal çevreniz ve toplumsal gelişmeler olacak gibi gözüküyor.

Perşembe günü itibari ile yaklaşık 1,5 yıl kadar ödemeleriniz konusunda istikrar kazanmayı, para konusunda net olmayı öğrenmelisiniz. Ay düğümleri her zaman öğretilerle ilgilidir sevgili takipçilerim.

Cuma günü sonrasında birkaç gün kadar yalnızlık isteği içerisinde olacak, haftanın yorgunluğunu hissetmeye başlayacaksınız. Olsun o kadar…

Cumartesi günü gerçekleşen etkileşim yaklaşık 8 gün içerisinde ilişkinizde iletişim artar, yakın çevreniz veya kardeşlerinizden evlilik-ikili ilişkileriniz konusunda destekler alabilirsiniz. Kimsenin kalbi kırılmasın derken verdiğiniz sözlere dikkat ediniz.

Pazar günü daha çok kendinize odaklanacak, öz bakım yapacaksınız.

AKREP,

Sevgili akrep burçları, Pazartesi günü Venüs Retro’su resmi olarak başlıyooor…
Bu etkiyi özellikle yakın çevreniz ve iletişim konularında hissedeceksiniz. Eski arkadaşlarınızdan haberler alabilir, eski flörtlerinizle ilgili yakın arkadaşlarınızdan yeni gelişmeler duyabilirsiniz. Taşınmak konusunda kararlar vermek istiyorsanız, bu konularda gelişmeler yavaşlayabilir.


Pazartesi günü şanslı bir etki var. Bilhassa aile içerisinde ki erkeklerden para konusunda güzel haberler alabilirsiniz.

Salı günü itibari ile yaklaşık 1 ay kadar, odak noktanız iletişim, seyahatler, eğitim, yakın çevreniz, kardeş ve kuzenleriniz, hatta komşularınız olabilir. Bu konularda bir komutan edasındasınız…


Bugün başlayan diğer bir etki yaklaşık 3 gün kadar partnerinizle iletişim artabilir, sürpriz yakınlıklar kurulabilir, kısa da olsa seyahat planı yapabilirsiniz.

Çarşamba günü itibari ile gündeminizde daha çok kariyeriniz ve yöneticilerinizle ilişkileriniz olacak. Evliyseniz eşinizin ailesi konusunda da gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Perşembe günü itibari ile yaklaşık 1,5 yıl kadar ilişkilerinizde sabırlı olmayı öğrenmelisiniz. Ay düğümleri her zaman öğretilerle ilgilidir sevgili takipçilerim.

Cuma günü sonrasında birkaç gün kadar gündeminiz sosyal çevreniz ve ekip arkadaşlarınız olacak gibi gözüküyor.

Cumartesi günü gerçekleşen etkileşim yaklaşık 8 gün içerisinde maddiyat, maaş, zam haberleri, primlerinizle ilgili gelişmeler açısından oldukça destekleyici. Günlük işleriniz arasında kendinize de zaman ayırmanız gerektiğini düşünmeye başlayacaksınız.

Pazar günü enerjinizi daha çok meditasyon, ibadet, kitap okumak ve yazı yazmak gibi aktiviteler için harcayacaksınız.

YAY,

Sevgili yay burçları, Pazartesi günü Venüs Retro’su resmi olarak başlıyooor…


Bu etkiyi özellikle maddi konularda hissedeceksiniz. Alacaklı olduğunuz ama alamadığınız paralarla ilgili yasal süreçlere başvurabilir, maddi gücünüzü arttıracak planlar ve stratejiler geliştirebilirsiniz. Yine de risk almadan, Retro’nun bitmesini bekleyin derim.


Pazartesi günü şanslı bir etki var. Bilhassa özellikle yaşça büyük kardeşlerinizden, arkadaşlarınızdan, öğretmenlerinizden destekler görebilirsiniz.

Salı günü itibari ile yaklaşık 1 ay kadar, odak noktanız para olacak. Para konusunda artık düzen kurmak ve kontrollü ilerlemek isteyebilirsiniz. Ev-arsa-taşınmaz mallar konusunda yatırım kararları verebilirsiniz.


Bugün başlayan diğer bir etki yaklaşık 3 gün kadar maaşınız, prim sisteminiz ya da çalışma koşullarınız konusunda güzel sürprizlere hazırlıklı olun.

Çarşamba günü itibari ile gündeminizde daha çok eğitim, ticaret, seyahat ve yurt dışı projeleriniz olacak.

Perşembe günü itibari ile yaklaşık 1,5 yıl kadar sağlığınıza özen göstermeyi, çalışma hayatında sabırlı olmayı öğrenmelisiniz. Ay düğümleri her zaman öğretilerle ilgilidir sevgili takipçilerim.

Cuma günü sonrasında birkaç gün kadar gündeminiz kariyeriniz ve hayatınızda ki otoriter figürlerle ilişkileriniz olacak.

Cumartesi günü gerçekleşen etkileşim yaklaşık 8 gün içerisinde romantik gelişmeler yaşayabilir, partnerinizden veya çocuklarınızdan çok rahatlatıcı destekler alabilir, yakınlarınızla daha keyifli zaman geçirebileceğiniz aktiviteler planlayabilirsiniz.

Pazar günü daha çok sosyal çevrenizle ilgileneceksiniz.

OĞLAK,

Sevgili oğlak burçları, Pazartesi günü Venüs Retro’su resmi olarak başlıyooor…


Bu etkiyi hemen hemen her konuda hissedeceksiniz. Sizi özellikle uyarmak istiyorum ki estetik, moda, imaj değişiklikleri konusunda değişikliklere uygun değildir. İlişkilerinizle ilgili geçmişten haberler alabilir, eski sorunların yeniden gündeme geldiğini hissedebilirsiniz.


Pazartesi günü şanslı bir etki var. Bilhassa alacaklı olduğunu paralarla ilgili haberler alabilir, kaybettiğiniz bir eşyanızı bulabilirsiniz.

Salı günü itibari ile yaklaşık 1 ay kadar, odak noktanız kendiniz olacaksınız. Şöyle bir hayatımı düzene sokayım duygu ve düşüncesi içerisinde olacaksınız.


Bugün başlayan diğer bir etki yaklaşık 3 gün kadar romantik sürprizlerle karşılaşabilir, çocuklarınızdan güzel haberler alabilirsiniz.

Çarşamba günü itibari ile gündeminizde daha çok finansal konulara, banka ve kredi işlerine odaklanmaya başlıyorsunuz.

Perşembe günü itibari ile yaklaşık 1,5 yıl kadar eğlenmeyi ve hayattan keyif almayı öğrenmelisiniz. Ay düğümleri her zaman öğretilerle ilgilidir sevgili takipçilerim.

Cuma günü sonrasında birkaç gün kadar gündeminiz eğitim, akademik konular, seyahatler ve akrabalık ilişkilerinizle yoğunlaşıyor.

Cumartesi günü gerçekleşen etkileşim yaklaşık 8 gün içerisinde aile içi sağlık sorunlarına, ev içi tadilat gerektiren konulara, elektronik eşyaları ile ilgili konularda aksaklıklar gündeme gelebilir, hızlıca çözüme odaklanmalı, karalar bağlamamalısınız.

Pazar günü daha çok eşinizin ailesi, yöneticilerinizle iletişim gündeme gelebilir.

KOVA,

Sevgili koç burçları, Pazartesi günü Venüs Retro’su resmi olarak başlıyooor…


Bu etkiyi özellikle ruhsal ve manevi enerjiler alanlarında hissedeceksiniz. Geçmişten gelebilecek her türlü kayıp yeniden gündeme gelecek. İyi ki deyip bırakın. Keşkelerin peşinden koşmanın fayda sağlamayacağı dönemlerdir.


Pazartesi günü şanslı bir etki var. Bilhassa sosyal çevrenizden, ekip arkadaşlarınızdan, ekonomi konusunda güzel haberler alabilirsiniz.

Salı günü itibari ile yaklaşık 1 ay kadar, odak noktanız psikolojik sağlığınız, koca bir yılı nasıl geçirdim düşüncesi olacak. Bir ihtimal yurt dışında yaşam konusu gündeme gelebilir.


Bugün başlayan diğer bir etki yaklaşık 3 gün kadar aile büyüklerinden güzel destekler alabilir, miras-ev alım/satımı konusunda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Çarşamba günü itibari ile gündeminizde daha çok ilişkiniz, evlilik, ortaklık konuları olacak. Genel anlamda rekabet de daha hissedilir olabilir.

Perşembe günü itibari ile yaklaşık 1,5 yıl kadar aile ve evinizde sakin-sistemli olmayı, konforu arttırmayı öğrenmelisiniz. Ay düğümleri her zaman öğretilerle ilgilidir sevgili takipçilerim.

Cuma günü sonrasında birkaç gün kadar gündeminiz ödemeleriniz, eşinizin para gündemi, kredi çekmek, kredi kartı-vergi gibi konular olabilir.

Cumartesi günü gerçekleşen etkileşim yaklaşık 8 gün içerisinde bol bol sosyal etkiler var. Arkadaşlarınızla, yakın çevrenizle, kardeşlerinizle iletişiminiz artar ve bu kişilerin desteğini net bir şekilde hissedebilirsiniz.

Pazar günü daha çok eğitim, kitap okumaları, ticari kararlar, reklam-tanıtım düzenlemeleri ile geçecek.

BALIK,

Sevgili balık burçları, Pazartesi günü Venüs Retro’su resmi olarak başlıyooor…


Bu etkiyi özellikle sosyal çevrenizde hissedeceksiniz. Eski arkadaşlarınızla yeniden görüşebilirsiniz, kadınlarla iletişim kurmak daha zor olabilir. Kalabalık önü konuşma ve çalışmalarınız varsa istediğiniz verimi daha yavaş alabilirsiniz.
Pazartesi günü şanslı bir etki var. Bilhassa kariyer hayatından eski yöneticilerinizle bir araya gelebilir, teklifler duyabilir, tecrübeleriniz sayesinde var olan otoritelerin gözünü doldurabilirsiniz.

Salı günü itibari ile yaklaşık 1 ay kadar, odak noktanız sosyal çevreniz, ekip arkadaşlarınız, toplumsal konular, hayvan-insan hakları konusunda çalışma ve destekler olabilir.


Bugün başlayan diğer bir etki yaklaşık 3 gün kadar arkadaşlarınızdan beklenmedik sürprizler gelebilir. Yakın arkadaş çevrenize yeni insanları dâhil edebilirsiniz.

Çarşamba günü itibari ile gündeminizde daha çok çalışma hayatınız, iş arkadaşlarınız, günlük rutin işlerle ilgilenmek, evcil hayvanlarınız, sağlığınız olabilir.

Perşembe günü itibari ile yaklaşık 1,5 yıl kadar iletişim konusunda sakin ve sabırlı olmayı öğrenmelisiniz. Ay düğümleri her zaman öğretilerle ilgilidir sevgili takipçilerim.

Cuma günü sonrasında birkaç gün kadar gündeminiz ilişkiler, evlilik ve ortaklıklarınız olacak. Bu konularda gereğinden fazla detaycı olmadığınızdan emin olmalısınız.

Cumartesi günü gerçekleşen etkileşim yaklaşık 8 gün içerisinde kariyeriniz sayesinde yapabildiğiniz birikim artabilir, eşinizin ailesinden maddi destekler alabilir, yöneticilerinizden keyfinizi yerine getirebilecek para haberleri alabilirsiniz.

Pazar günü daha çok ödemeler ve sağlıkla ilgili konulara odaklanacaksınız.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP