Yasa dışı av tüfeği üreten atölyeye jandarma operasyonu

featured
KONYA'NIN BEYŞEHİR İLÇESİNDE, BİR SİLAH İMALATHANESİNE JANDARMA EKİPLERİNCE YAPILAN BASKINDA USULSÜZ VE YASA DIŞI ÜRETİM OLDUĞU ÖNE SÜRÜLEN 19 YİVSİZ AV TÜFEĞİ, KURUSIKI SES TABANCASI, TABANCAYA UYUMLU ŞARJÖR VE SES MERMİSİ ELE GEÇİRİLDİ. (ALİ RIZA ÖNSES/KONYA-İHA) Konya'nın Beyşehir ilçesinde, bir silah imalathanesine jandarma ekiplerince yapılan baskında usulsüz ve yasa dışı üretim olduğu öne sürülen 19 yivsiz av tüfeği, kurusıkı ses tabancası, tabancaya uyumlu şarjör ve ses mermisi ele geçirildi.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Konya’nın Beyşehir ilçesinde, bir silah imalathanesine jandarma ekiplerince yapılan baskında usulsüz ve yasa dışı üretim olduğu öne sürülen 19 yivsiz av tüfeği, kurusıkı ses tabancası, tabancaya uyumlu şarjör ve ses mermisi ele geçirildi.
Edinilen bilgiye göre, Beyşehir İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, ilçeye bağlı Üzümlü Mahallesi’nde bulunan yivsiz av tüfeği üretimi yapan bir silah atölyesinde usulsüz tüfek üretimi gerçekleştirildiğine yönelik olarak aldığı ihbar üzerine çalışma başlattı. Harekete geçen ekipler, imalathaneye baskın düzenlerken, iş yerinde yapılan aramada 19 usulsüz üretim av tüfeği, 1 adet numaralı kurusıkı ses tabancası, tabancaya uyumlu şarjör ve 28 adet ses mermisi ele geçirildi. Olayla ilgili olarak imalathane sahibi M.Y. hakkında soruşturma başlatıldı.

Takip Et
Bildir
guest
Kimse görmeyecek. Yorumunuza cevap yazıldığında bildirim almak için. (İsteğe Bağlı)

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Habere yorum yapabilirsiniz.x