Teoman’dan Erdoğan yorumu: Öyle bir karizmatik gücü var ki…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Teoman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik “Öyle bir karizmatik gücü var ki, o kendini gösterince arkasından birçok kişiyi sürükleyebiliyor” ifadelerini kullandı.

Candaş Tolga Işık‘ın TV100’de sunduğu programa katılan şarkıcı sanatçı Teoman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘a yönelik “Öyle bir karizmatik gücü var ki, o kendini gösterince arkasından birçok kişiyi sürükleyebiliyor” ifadelerini kullandı.

Işık’ın “Dünyada siyaset sağa doğru mu meylediyor?” sorusuna yanıt veren Teoman, “Acayip! Çok ilginç bir dünya. Ama Türkiye’yi başka türlü değerlendirebilirsin. Yeniden Refah Partisi yüzde 7 oy aldı, milliyetçiler oy kaybetti vesaire…” ifadelerini kullandı.

Teoman, Türkiye’de kişi kültünün de önemli olduğunu ifade ederek, “Erdoğan’ın öyle bir karizmatik gücü var ki, o kendini gösterince arkasından birçok kişiyi sürükleyebiliyor” dedi.

Işık’ın “Benzer karizmayı İmamoğlu ve Yavaş’ta da görüyor musun seçim sonuçlarına bakınca?” sorusuna ise Teoman, “Benzer demeyeyim ama onların da karizmatik figürler olduğu kesin” şeklinde yanıt verdi. 

Takip Et
Bildir
guest
Kimse görmeyecek. Yorumunuza cevap yazıldığında bildirim almak için. (İsteğe Bağlı)

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Habere yorum yapabilirsiniz.x