Survivor yarışmacısı Barış’tan Merve Aydın’a süpriz ziyaret

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz hafta Survivor yarışmasında şok bir şekilde elenen Barış Murat Yağcı, Merve Aydın’ı hastanede ziyaret etti. Parkurda sakatlanarak elenen Merve Aydın’a yapılan gizli çekim sürprizde, Merve Aydın, Barış Murat Yağcı’yı karşısında görünce gözyaşlarına boğuldu.

Survivor yarışmasında geçtiğimiz hafta hiç beklenmedik bir şekilde elenen Barış Murat Yağcı, adadan döndükten sonra ilk iş olarak Merve Aydın’ın yanına gitti. Hastane odasında Barış’ı karşısında gören Merve Aydın oldukça duygulandı. Birbirlerine sarılan ikili adeta hasret giderdi.

EVE BİLE UĞRAMADAN YANINA GİTTİ
Yarışmadan elenmesinin ardından ada dönüşü eve bile uğramadan Merve Aydın’ın yanına giden Barış Murat Yağcı güzel bir sürpriz yaptı. Yarışmada beklenmedik bir şekilde sakatlanan ve aşil tendonu kopan Merve Aydın, Barış Murat Yağcı’yı karşısında görünce neye uğradığını şaşırdı.

MERVE AYDIN GÖZYAŞLARINA BOĞULDU
Başkası tarafından gizli çekim şeklinde çekilen buluşma izleyenlere tebessüm ettirdi. Merve Aydın adada iyi anlaştığı isimlerden olan Barış Murat Yağcı’yı odaya girerken gördü ve şoka uğradı. “Ya delisin sen” sözleriyle Barış’la hasret gideren Merve Aydın, daha sonra mutluluktan gözyaşları döktü.

YARIŞMAYA VEDA ETMEK ZORUNDA KALMIŞTI
Survivor yarışmasında Merve Aydın, geçirdiği büyük sakatlık sebebi ile yarışmaya veda etmek zorunda kalmıştı.

Merve Aydın’ın sakatlık dolayısı ile acılar içerisinde kıvranması sosyal medyada yankı uyandırırken, o anlar izleyicilere duygusal anlar yaşatmıştı.

Takip Et
Bildir
guest
Kimse görmeyecek. Yorumunuza cevap yazıldığında bildirim almak için. (İsteğe Bağlı)

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Habere yorum yapabilirsiniz.x