Survivor All-Star’a giremeyen Turabi Acun Ilıcalı’yı kızdıracak hareketlerde bulundu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz günlerde açıklanan 2022 Survivor All-Star kadrosunda yer almayan Turabi, Acun Ilıcalı’yı hedef alacak paylaşımlarıyla herkesi şoka soktu.

Bildiğiniz üzere 2022 Survivor All Star kadrosu geçtiğimiz günlerde belli oldu; herkes Turabi de olur diyordu fakat kendisinin yarışmada yer almadığı ortaya çıktı.

Çünkü şu sıralar durmadan Survivor paylaşımları yapıyor ve inceden inceden Acun Ilıcalı’ya dokundurmayı da ihmal etmiyor! Artık dün işi öyle bir abarttı ki, yaptığı paylaşımlarla ağızları açık bıraktı!

Turabi Çamkıran, önce şöyle bir paylaşım yaparak nabız yokladı:

Sizce Survivor All Star’ı en iyi yorumlayacak kişi ben değil miyim?

O şampiyonluğu tatmış, o final heyecanını yaşamış, Survivor’a birçok yenilik getirmiş, birçok rekoru kırmış, Survivor’ın kendisine 3 sene emek harcamış ve Survivor şampiyonu olarak gittiği Amerika’nın en zor yarışmasını da kazanmış biri olarak. (Ego değil GERÇEKLER)😎 Ordaki yarışmacıların ne hissettiğini, ne düşündüğünü, neyi en çok özlediğini, şampiyon olunca ne hissedeceğini benden daha iyi anlayacak ve tahmin edebilecek kişi yok. Onlarla “yorumlama” adı altında dalga geçmeyecek, aşağılamayacak tepeden bakmayacak, tehdit etmeyecek ve her seferinde ailelerini düşünerek yorumlayacak kişi benimdir. Gelecekte Survivor’a katılacak kişilere, Survivor öncesi hazırlık, Survivor zamanı, Survivor’dan çıktıktan sonraki kariyerleri için en iyi tavsiyeyi verecek kişi benim. Siz de aynı şeyi düşünüyorsanız Instagram ve YouTube sayfamda adil şekilde taraf tutmadan her bölüm sonrası yorumlayacağım. 🤗

Yorumlamamı isteyenler= ✅

Yorumlamamı istemeyenler= ❌

işaretlerinden birini yorum olarak bıraksın. 🤗

Not; Bazı bölümleri beraber yorumlayacağız. 😍 Hatta gelin hep beraber o bölümlerde Survivor Extra yorumcularını yorumlayalım. 😍 Onlar nasıl tok bir şekilde oturdukları yerden, canlarını dişlerine takmış, aç ve özlem içinde yarışan yarışmacıları rahatça eleştirebiliyorsa, sizle beraber biz de onların yorumlamalarını eleştiririz. 🤗 İyiyse iyi / kötüyse kötü. 🤗

Ardından da bomba bir anketle Acun Ilıcalı’yı kızdırmaya başladı…

👇 👇

Anlaşılan biraz tepki çekti ve geri vitese aldı!

👇 👇

Takip Et
Bildir
guest
Kimse görmeyecek. Yorumunuza cevap yazıldığında bildirim almak için. (İsteğe Bağlı)

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Habere yorum yapabilirsiniz.x