Otobüs şoförü yolcuyu darp etti! O anlar kamerada

featured
FATİH'TE BİR İETT OTOBÜSÜ ŞOFÖRÜ TARTIŞMA YAŞADIĞI YOLCUYU DARP ETTİ. O ANLAR DARP EDİLEN YOLCUNUN CEP TELEFONU KAMERASINA YANSIRKEN, DOKTOR OLDUĞU ÖĞRENİLEN YOLCU SÜRÜCÜ HAKKINDA ŞİKAYETÇİ OLDU. (FURKAN TAN - VEYSEL ENSAR GÖKÇEGÖZOG/İSTANBUL-İHA) Fatih'te bir İETT otobüsü şoförü tartışma yaşadığı yolcuyu darp etti. O anlar darp edilen yolcunun cep telefonu kamerasına yansırken, doktor olduğu öğrenilen yolcu sürücü hakkında şikayetçi oldu.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fatih’te bir İETT otobüsü şoförü tartışma yaşadığı yolcuyu darp etti. O anlar darp edilen yolcunun cep telefonu kamerasına yansırken, doktor olduğu öğrenilen yolcu sürücü hakkında şikayetçi oldu.

Olay, dün 17.30 sıralarında Fatih Pazartekke durağında bulunan 34 YN 7475 plakalı İETT otobüsünde yaşandı. İddiaya göre, doktor Baki B., otobüse bindi ve aracın Cevizlibağ durağından geçip geçmediğini sordu ancak otobüs şoförü cevap vermedi. Yerine oturan Baki B. başka bir vatandaşın da durak bilgisi sorduğunu ancak şoförün cevap vermediğini görünce bu duruma tepki gösterdi. Baki B. yaşanan tartışmayı cep telefonu ile kaydetmeye başlarken sürücü ise koltuğundan kalkarak yolcunun üzerine yürüdü. Baki B.’nin cep telefonu ile kayıt yaptığını gören otobüs şoförü öfkelenerek yolcuya vurmaya başladı. Otobüsten inen Baki B. darp raporu alarak sürücüden şikayetçi oldu.

O anlar darp edilen yolcunun cep telefonu kamerasına yansıdı.

Takip Et
Bildir
guest
Kimse görmeyecek. Yorumunuza cevap yazıldığında bildirim almak için. (İsteğe Bağlı)

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Habere yorum yapabilirsiniz.x