Müge Anlı’da aranan Yusuf Kavuk öldürüldü mü?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Nevşehir’den Bursa‘ya gelerek aşçılık yapan 31 yaşındaki 1 çocuk babası Yusuf Kavuk, Müge Anlı’nın programında tartışılmaya devam ediyor. 121 gündür kayıp olan Yusuf, sevgilisiyle yüzleşmek için evden çıkarak geri dönmedi. Müge Anlı programında Yusuf Kavuk‘un hayatına dair detaylar incelendi. Peki, Yusuf Kavuk’un akıbeti ne oldu? Yusuf Kavuk öldürüldü mü?

Müge Anlı’nın programında önemli bir konu haline gelen, 31 yaşındaki 1 çocuk babası Yusuf Kavuk’tan tam 121 gündür kayıplara karıştı . Ailesi, onun izini bulmak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuruda bulundu. Yusuf, sevgilisi ile yüzleşmek amacıyla evden ayrıldı ancak geri dönmedi. İşte, Yusuf Kavuk’un hikayesi hakkında detaylar: Yusuf Kavuk öldürüldü mü?

“DERYA HEPİMİZİ 3 YIL BOYUNCA KANDIRDI”

Nevşehir’de aşçılık yapan 31 yaşındaki Yusuf Kavuk, 121 gündür kayıp. Bir evlilik yapan ve bu evliliğinden bir çocuğu bulunan Kavuk, 3 sene önce eşinden boşanmış. Yusuf’un ailesi, Derya isimli bir kadınla ilişkisi olduğunu, onunla görüşmeye gidip bir daha geri dönmediği iddiasında bulundu. Aile, “Derya evli ve boşanma aşamasında olduğunu söylemişti hepimize. Temmuz’da son davasının olduğunu ve sonra da Yusuf ile evleneceğini söylüyordu. Daha sonra biz Derya’nın yalanlarını öğrendik. Derya aslında evliymiş ve boşanmak da istemiyormuş. Ortada dava da yokmuş. Yusuf bu yalanları öğrenince ilişkiyi bitirmişti. Derya 3 yıl boyunca kandırmış. Hatta Derya sadece Yusuf ile değil başka kişilerle de konuşuyormuş” ifadelerini kullandı.

Yusuf’un abisi Vedat, “Yusuf, Derya ile görüşmek için çıktı. 2 gün gittiğini söyledi. O günden sonra da bir daha dönmedi. Yusuf ve Derya Makedonya’ya gitmişti. Orada Yusuf’u Harun diye biriyle tanıştırıyor. Harun’u abim diye tanıtmış. Yusuf’u da Harun’a kardeşim diye tanıtmış” şeklinde konuştu.

Takip Et
Bildir
guest
Kimse görmeyecek. Yorumunuza cevap yazıldığında bildirim almak için. (İsteğe Bağlı)

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Habere yorum yapabilirsiniz.x