Maden şehitleri son yolculuğa uğurlandı

featured
İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU, ULAŞTIRMA VE ALT YAPI BAKANI ADİL KARAİSMAİLOĞLU, ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANI FATİH DÖNMEZ VE TARIM VE ORMAN BAKANI VAHİT KİRİŞCİ İLE BİRLİKTE BAZI PARTİLERİN GENEL BAŞKANLARI VE YARDIMCILARI DA CENAZEYE KATILDI. (ENES BEKTAŞ - ONUR ALTINDAĞ - SELÇUK AKYOL/BARTIN-İHA) Bartın'ın Amasra ilçesinde meydana gelen patlama sonrasında hayatını kaybeden Şaban Yıldırım, Mehmet Bulut ve Okan Akgün, Ahatlar köyünde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bartın’ın Amasra ilçesinde meydana gelen patlama sonrasında hayatını kaybeden Şaban Yıldırım, Mehmet Bulut ve Okan Akgün, Ahatlar köyünde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Türkiye Taş Kömür İşletmelerinin Amasra Müessesesi’nde geçtiğimiz cuma günü meydana gelen patlamanın ardından hayatını kaybeden Şaban Yıldırım, Okan Akgün ve Mehmet Bulut son yolculuklarına uğurlandı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci ile birlikte bazı partilerin genel başkanları ve yardımcıları da cenazeye katıldı. Amasra Çok Programlı Anadolu Lisesinin bahçesinde gerçekleştirilen cenaze töreninde 3 arkadaşın tabutları yan yana koyuldu.

Tabutların başına gelen aileler uzun süre ağıt yakarken, cenaze namazına yoğun katılım oldu. Kılınan cenaze namazının ardından maden şehitleri Ahatlar mezarlığına defnedildi.

Takip Et
Bildir
guest
Kimse görmeyecek. Yorumunuza cevap yazıldığında bildirim almak için. (İsteğe Bağlı)

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Habere yorum yapabilirsiniz.x