Küçük kız feribottan denize düştü

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bursa’da feribottan inerek iskelede dolaşan küçük kız denize düştü. Denize düşen küçük kızı iskelede görevli olan personel denize atlayıp kurtardı. O anlar vatandaşın cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.


Olay, merkez Mudanya ilçesi Güzelyalı iskelesinde gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, İstanbul’dan Bursa’ya gelen feribotun iskeleye yanaşmasının ardından yolculardan birinin 8 yaşındaki çocuğu feribottan inip, iskelede gezinirken boşluğu fark etmeyerek denize düştü. Küçük çocuğun çırpındığını fark eden vatandaşlar önce can simidi attı, sonrasında iskelede görevli personelden yardım istedi. Bir personel denize atlayarak küçük çocuğu suyun yüzeyinde tuttu.

Yardıma gelen diğer personellerle birlikte düştüğü yerden kurtarılan 8 yaşındaki küçük çocuğun korkusu yüzüne yansıdı. Feribota çıkarılarak ilk yardımı yapılan küçük çocuk için 112 Acil Çağrı Merkezinden sağlık ekibi talep edildi. Küçük çocuk ayakta yapılan kontrollerinin ardından ailesine teslim edildi. Çocuğun denizden kurtarılma ve korku dolu anları ise başka bir yolcu tarafından cep telefonu kamerasına yansıdı.

Takip Et
Bildir
guest
Kimse görmeyecek. Yorumunuza cevap yazıldığında bildirim almak için. (İsteğe Bağlı)

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Habere yorum yapabilirsiniz.x