Köpeğe cinsel istismarda bulunan sapık gözaltına alındı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul’da ağaçlık alanda bir kişinin köpeğe tecavüz ettiği görüntülerin ortaya çıkmasıyla soruşturma kapsamında olayı gerçekleştirdiği iddia edilen P.T. gözaltına alındı. Şüpheli Şenlikköy Karakolundaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

İstanbul’un Bakırköy ilçesine bağlı Florya’da sürekli aynı köpekle gezdiği belirtilen şahsın, köpeği istismar ettiği iddia edildi. İddiaya göre köpeğini gezintiye çıkan K.D. ağaçlık alanda 50- 60 yaşlarında yarı çıplak birini gördü. Şahsın elinde Golden cinsi bir köpeği sürükleyerek götürdüğünü gördüğünü belirten K.D. şahsa ‘sen köpeğe mi tecavüz ediyorsun’ deyince ‘sanane lan’ cevabını aldı. Daha sonra adam üzerini düzeltip ağaçların arasından kayıplara karıştı.

SAPIK ADAM GÖZALTINA ALINDI

Fakat K.D. durumu karakola giderek ihbarda bulundu. Elindeki görüntüleri de polislere gösterdi. O görüntülerden yola çıkan Şenlikköy Karakolu polisleri şüphelinin kimliğini dün gece saatlerinde tespit etti. Fatih Mahallesinde bir inşaatta bekçi olduğu tespit edildi. Şüpheli P.T. gözaltına alındı. İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Takip Et
Bildir
guest
Kimse görmeyecek. Yorumunuza cevap yazıldığında bildirim almak için. (İsteğe Bağlı)

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Habere yorum yapabilirsiniz.x