Konut projesinde kura tarihi netleşti!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TOKİ (Toplu Konut İdaresi) Başkanı Ömer Bulut, katıldığı canlı yayında Türkiye’nin en büyük konut projesi olarak tanıtılan, “İl Evim İlk İş Yerim” konut projesiyle ilgili merak edilen birçok soruyu cevapladı. 

Herkes bunu merak ediyor! TOKİ Başkanı Bulut kuraların çekileceği tarihi açıkladı - Resim: 2

TOKİ Başkanı Bulut, projeyi başvuru sayısının, 7.5 milyona ulaştığını ve başvuru bedellerinin kuralar çekildikten sonra iade edileceğini bildirdi. 

Herkes bunu merak ediyor! TOKİ Başkanı Bulut kuraların çekileceği tarihi açıkladı - Resim: 3

Konut projesine başvuran vatandaşların en çok merak ettiği sorulardan biri de, kura çekiminin ne zaman yapılacağı. TOKİ Başkanı Ömer Bulut, canlı yayında herkesin merak ettiği “kuraların çekileceği tarihi” de açıkladı. İşte, Türkiye’nin en büyük konut projesinde kuraların çekileceği tarih… 

Herkes bunu merak ediyor! TOKİ Başkanı Bulut kuraların çekileceği tarihi açıkladı - Resim: 4

TOKİ Başkanı Ömer Bulut, dev konut projesinde kura çekimlerinin 31 Ekim itibarıyla başvurular biter bitmez ilk hafta gerçekleşeceğini duyurdu. Bulut, kura çekimi sonrası başvuru bedellerinin de iade edileceğini söyledi.

Daha önceden ev sahibi olanlar, konut ve arsa başvurusu yapamayacağı konut projesinde, 31 Ekim’den sonraki ilk haftada kura çekimleri başlayacak.

Takip Et
Bildir
guest
Kimse görmeyecek. Yorumunuza cevap yazıldığında bildirim almak için. (İsteğe Bağlı)

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Habere yorum yapabilirsiniz.x