İstanbul’da şoke eden görüntü: Metroda uyuşturucu madde kullandı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul’da Kirazlı-Yenikapı seferini gerçekleştirilen metroya binen bir kişinin uyuşturucu madde kullandığı görüntüler şaşkına çevirdi. Şüpheli, etrafındaki yolculara aldırış etmeden elindeki aparata uyuşturucu koyarak çakmakla yakıp içmeyi sürdürdü. O anlar bir yolcunun cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde, kendinden geçmiş vaziyetteki kişinin ayakta durmakta güçlük çektiği görülürken, videoyu izleyenler toplu taşıma araçlarında güvenlik konusunu gündeme getirdi.

Kirazlı- Yenikapı seferini yapan metroya binen bir kişinin uyuşturucu madde kullandığı görüldü. Etrafındaki onlarca yolcuya aldırış etmeden elindeki aparata uyuşturucu koyan şüpheli, çakmakla uyuşturucu maddeyi yakarak içmeye devam etti. Hayrete düşüren o anlar bir yolcunun cep telefonu kamerasına anbean yansıdı.

AYAKTA DURAMIYOR

Kendinden geçmiş vaziyetteki kişinin ayakta zar zor durduğu görüldü. Ortaya çıkan görüntüler bu kadarı da olmaz dedirtirken şüpheli şahsa, istasyonlarda bulunan güvenlik görevlilerinin müdahale edip etmediği merak konusu oldu.

TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINDA NE KADAR GÜVENDEYİZ?

Günde 1 milyonun üzerinde yolcunun seyahat ettiği metroda kayda geçen görüntüler, ‘toplu taşıma araçlarında ne kadar güvendeyiz?’ sorusunu da akıllara getirdi. Yetkililerden konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

Takip Et
Bildir
guest
Kimse görmeyecek. Yorumunuza cevap yazıldığında bildirim almak için. (İsteğe Bağlı)

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Habere yorum yapabilirsiniz.x