İstanbul’da aile dehşeti: Baba ve 3 çocuğunun cansız bedeni bulundu!

featured
SANCAKTEPE'DE SİTE İÇERİSİNDE BULUNAN BİR DAİREDE İKİ ERKEK ÇOCUĞU, BİR KIZ ÇOCUĞU İLE, ÇOCUKLARIN BABASININ CANSIZ BEDENLERİ BULUNDU. (AYKUT ZOR - MUHARREM ÇAM/İSTANBUL-İHA) Sancaktepe'de site içerisinde bulunan bir dairede iki erkek çocuğu, bir kız çocuğu ile, çocukların babasının cansız bedenleri bulundu. Eşinin evi terk etmesi nedeniyle babanın çocuklarını asarak intihar ettiği şüphesi üzerinde duruluyor.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul’da bir site bulunan dairede iki erkek çocuğu, bir kız çocuğu ile, çocukların babasının cesetleri bulundu. Eşinin evi terk etmesi sebebiyle babanın çocuklarını asarak intihar ettiği düşünülüyor.


Olay, Sancaktepe’de Fatih Mahallesi Selahaddin Eyyubi Caddesi üzerindeki bir sitede bulunan dairede yaşandı. İddiaya göre, sitedeki komşuları, Mehmet A. isimli şahıstan haber alamaması üzerine Mehmet A.’nın iş yerinden meslektaşı olan birini aradı. Mehmet A.’nın meslektaşı olan teknisyen, polis ile beraber Mehmet A.’nın evine geldi. Çilingir yardımıyla evin kapısının açılmasıyla içeri giren polis, içeride ikisi erkek çocuğu, biri kız çocuğu, bir de Mehmet A. isimli yetişkin erkeğin asılmış halde cansız bedenlerini buldu.
Mehmet A.’nın eşiyle bir süredir problem yaşadığı, eşinin evi terk etmesi üzerine çocuklarını asarak intihar ettiği iddia edildi.

SANCAKTEPE’DE SİTE İÇERİSİNDE BULUNAN BİR DAİREDE İKİ ERKEK ÇOCUĞU, BİR KIZ ÇOCUĞU İLE, ÇOCUKLARIN BABASININ CANSIZ BEDENLERİ BULUNDU. (AYKUT ZOR – MUHARREM ÇAM/İSTANBUL-İHA) Sancaktepe’de site içerisinde bulunan bir dairede iki erkek çocuğu, bir kız çocuğu ile, çocukların babasının cansız bedenleri bulundu. Eşinin evi terk etmesi nedeniyle babanın çocuklarını asarak intihar ettiği şüphesi üzerinde duruluyor.


Olay yerinde ekiplerin incelemeleri devam ediyor.

Takip Et
Bildir
guest
Kimse görmeyecek. Yorumunuza cevap yazıldığında bildirim almak için. (İsteğe Bağlı)

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Habere yorum yapabilirsiniz.x