Erdoğan ve Biden’dan aile fotoğrafı

featured
CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN VE ABD BAŞKANI JOE BİDEN, DÜN BİDEN'IN BİRLEŞMİŞ MİLLETLER (BM) 77. GENEL KURULU'NA KATILAN LİDERLER VE EŞLERİ ONURUNA VERDİĞİ YEMEKTE EŞLERİYLE BİRLİKTE AİLE FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİ. (İHA/NEW YORK-İHA) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ABD Başkanı Joe Biden, dün Biden'ın Birleşmiş Milletler (BM) 77. Genel Kurulu'na katılan liderler ve eşleri onuruna verdiği yemekte eşleriyle birlikte aile fotoğrafı çektirdi.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ABD Başkanı Biden, Biden’ın BM 77’nci Genel Kurulu’na katılan liderler ve eşleri için verdiği yemekte, Emine Erdoğan ve Jill Biden ile aile fotoğrafı çektirdi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ABD Başkanı Joe Biden, dün Biden’ın Birleşmiş Milletler (BM) 77. Genel Kurulu’na katılan liderler ve eşleri onuruna verdiği yemekte eşleriyle birlikte aile fotoğrafı çektirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, dün ABD temasları kapsamında ABD Başkanı Joe Biden’ın Birleşmiş Milletler (BM) 77. Genel Kurulu’na katılan liderler ve eşleri onuruna Amerika Doğa Tarihi Müzesi’nde verdiği yemeğe katılmıştı. Basın kapalı olarak gerçekleşen yemekte Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan ile Biden ve eşi Jill Biden hatıra fotoğrafı çektirdi.

Takip Et
Bildir
guest
Kimse görmeyecek. Yorumunuza cevap yazıldığında bildirim almak için. (İsteğe Bağlı)

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Habere yorum yapabilirsiniz.x