Eczacı kalfalarından şeytani plan… Belirtiler herkeste görüldü, 4 yaşındaki çocuk öldü

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara’da bulunan bir eczanede yaşanan korku filmlerini andıran olayda çalışan kalfa ve yardımcısı, eczanedeki herkesin hayatını kararttı. Kalfa ve yardımcısının, eczane sahibinin de içerisinde olduğu çalışan herkese gizli gizli şizofreni tedavisinde kullanılan bir ilaç verdiği belirlendi.

Şizofreni tedavisinde kullanılan ilacı, eczacının içeceğine kattı. Eczacı kalfasının şeytani planı iddiaya göre tüm eczane çalışanlarını hasta etti ardından bir çocuğu hayattan kopardı.

KALFAYI İŞE ALMASIYLA HAYATLARI KAYDI

Kanal D’nin haberine göre kan donduran olayın adresi Ankara. Bir eczacı bundan 4 yıl önce işe aldığı kalfanın ardından dikkat dağınıklığı, uyku hali yaşamaya başladı. İşi geçici süreliğine kardeşine devretti. O da kısa bir süre sonra aynı şikayetleri yaşadı.

DİREKSİYON BAŞINDA UYUYA KALINCA 4 YAŞINDAKİ OĞLU ÖLDÜ

Bir yandan da eczane büyük zarar etmeye başladı. Bazı ilaçların usulsüz alınıp satıldığından şüphelendiler. Eczacı çalışırken bir yandan dikkat dağınıklığı ve algı bozukluğu şikayetleri devam ediyordu. Hayatını değiştiren olay ise 2020 yılında yaşandı. Direksiyon başında uyuya kaldı, duvara çarpıp takla attı. Kazada 4 yaşındaki oğlu hayatını kaybetti.

Olaydan 7 ay sonra eczacı, eczanede başına gelenlerin sebebi olan ilaç şişesini buldu, etiketi sökülmüş, saklanmıştı. Şizofreni tedavisinde kullanılan bir ilaç olduğunu fark etti.

ECZANEDEKİ HERKESTE ŞİZOFRENİ İLACINA RASTLANDI

Eczacı savcılığa suç duyurusunda bulundu. Eczanede çalışanlardan saç ve kıl örneği alındı. Hepsinde de o şizofreni ilacı tespit edildi. İddianamede kalfa ve yardımcısı olası kastla öldürmeyle suçlandı. Usulsüz ilaç alım satımıyla SGK’yı 1 milyon 700 bin TL zarara uğratmaktan da tutuklandılar.

Kaynak: HABER GLOBAL

Takip Et
Bildir
guest
Kimse görmeyecek. Yorumunuza cevap yazıldığında bildirim almak için. (İsteğe Bağlı)

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Habere yorum yapabilirsiniz.x