Bursasporlu futbolculardan ortak bildiri!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bursasporlu futbolcular sosyal medya hesaplarından ortak bir bildiri yayımlayarak “Biz bu şehre ve yönetim kurulumuza inanıyoruz ve bu huzur ortamının bozulmasını, Bursaspor’un tekrardan bilinmez bir karanlığa sürüklenmesini istemiyoruz” ifadelerine yer verdi.


TFF 2. Lig’de mücadele eden Bursaspor’da futbolcular ortak bir bildiri yayımladı.

Olağanüstü Genel Kurul’a giden yeşil-beyazlı yönetime destek çıkan oyuncular, birlik ve beraberliğin bozulmamasını istedi. 

Bursasporlu ortak bildiride şu cümlelere yer verdi:


“Son dönemde şehrimizin oluşturduğu birlik ve beraberliği biz de futbolcular olarak en içten şekilde hissetmekteyiz. Hep birlikte yönetim kurulumuzun oluşturduğu güven ortamı ile bizler de saha içinde elimizden gelen tüm gayreti göstermeye çalışıyoruz. Gerek saha içi gerekse de saha dışında yönetim kuruluyla oluşturduğumuz aile ortamı en büyük motivasyon kaynaklarımızdan biridir. Büyük bir gururla giydiğimiz Bursaspor forması ve temsil ettiğimiz Bursaspor camiasından ricamız bu aile ortamının bozulmamasıdır. Biz bu şehre ve yönetim kurulumuza inanıyoruz ve bu huzur ortamının bozulmasını, Bursaspor’un tekrardan bilinmez bir karanlığa sürüklenmesini istemiyoruz.”

Takip Et
Bildir
guest
Kimse görmeyecek. Yorumunuza cevap yazıldığında bildirim almak için. (İsteğe Bağlı)

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Habere yorum yapabilirsiniz.x