Bursa’da yumruklu trafik kavgasına biber gazlı müdahale!

featured
BURSA'DA TRAFİKTE İKİ SÜRÜCÜNÜN YOL VERME TARTIŞMASI KAVGAYA DÖNÜŞTÜ. BİR ANDA BOKS MAÇINA DÖNEN KAVGAYI KONTROL NOKTASINDA BULUNAN JANDARMA BİBER GAZI KULLANARAK AYIRDI. (AHMET BURAK ÖZTÜRK/BURSA-İHA) Bursa'da trafikte iki sürücünün yol verme tartışması kavgaya dönüştü. Bir anda boks maçına dönen kavgayı kontrol noktasında bulunan jandarma biber gazı kullanarak ayırdı. O anlar kameraya saniye saniye yansıdı.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 Bursa’da iki sürücü arasında yaşanan yol verme tartışması yumruklu kavgaya dönüştü. Kavgayı ayırmak isteyen jandarma biber gazıyla müdahalede bulundu. O anlar araç kamerasına yansıdı.

Olay, İstanbul Bursa karayolu Gemlik ilçesi yakınlarında meydana geldi. Alınan bilgiye göre, E.A yönetimindeki araç, jandarma kontrol noktasını görünce dubalara çarpmamak için gaza basıp sağ tarafa geçmeye çalıştı. Bu esnada arkasından gelen başka bir sürücü korna çalarak E.A’nın önüne kırdı. Sözlü tartışmanın büyümesiyle iki sürücü bir anda birbirlerine yumruk atmaya başladı. Bir anda boks maçına dönen kavgayı jandarma kontrol noktasından gelen bir görevli biber gazıyla ayırdı.


Ringleri aratmayan o anlar araç kamerasına yansıdı.

Takip Et
Bildir
guest
Kimse görmeyecek. Yorumunuza cevap yazıldığında bildirim almak için. (İsteğe Bağlı)

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Habere yorum yapabilirsiniz.x