Bursa’da uyanık mazgal hırsızları kameradan kaçamadı

featured
BURSA'DA UYANIK HIRSIZLAR MAZGALLARI GÖREN GÜVENLİK KAMERASININ AÇISINI DEĞİŞTİRMEK İSTEDİ FAKAT KAMERADAN KAÇAMADI. O ANLAR KAMERAYA YANSIDI. (HURŞİT TOPAL/BURSA-İHA) Bursa'da uyanık hırsızlar, mazgalları gören güvenlik kamerasının açısını değiştirmek istedi fakat kameradan kaçamadı. O anlar kameraya yansıdı.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bursa’da mazgal hırsızları güvenlik kamerasının açısını değiştirmek istedi ama kameradan kaçamadı. O anlar kameraya dakika dakika kameraya yansıdı.


Olay, Gemlik ilçesi Kurtul Mahallesi’nde bulunan bir alt geçitte yaşandı. Alınan bilgiye göre, hırsızlar önce araçla alt geçide gelerek araçtan inip etrafı kontrol etti. Daha sonra mazgalların bulunduğu alanı gören kamerayı fark eden şahıslar, kameranın açısını değiştirmek için yanına gitti. Sopayla kamerayı başka yöne çeviren hırsızlar, daha sonra mazgalları çıkararak geldikleri araca yükledi. Sabah mazgalları yerinde göremeyen sürücüler ve esnaf durumu polise bildirdi. Güvenlik kameralarından eşkalleri belirlenen şüphelileri yakalamak için çalışma başlatıldı.

Takip Et
Bildir
guest
Kimse görmeyecek. Yorumunuza cevap yazıldığında bildirim almak için. (İsteğe Bağlı)

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Habere yorum yapabilirsiniz.x