Bursa’da oto galericiler odası seçim hazırlığında

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bursa Oto Galericiler Odası’nın 11 Ocak 2022 tarihinde gerçekleştireceği seçimli Genel Kurulu sebebiyle Oda Başkanlığına adayı olan Cömert Altınova, Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (BESOB) Yönetim Kurulu Başkanı Arif Tak’ı ziyaret etti.

Yönetim Kurulu üyeliğine aday arkadaşlarıyla birlikte BESOB Başkanı Arif Tak’ı ziyaret eden Altınova, “Bursa Oto Galericiler Odası’nın daha kurumsal çalışmalar yapabilmesi ve vizyonunu değiştirmek için aday olduk. Adaylığımızı sizin huzurunuzda açıklamak istedik. Odamızın bin 300 üyesi var ve bir aile birlik beraberliğiyle hareket ediyoruz” şeklinde konuştu.

Ziyarette açıklamalarda BESOB Başkanı Arif Tak da, “Güzel çalışmalar yapmaya niyetli üyeler kendi odalarında aday olabilirler. Birliğimiz bünyesinde 104 oda var ama ilk kez bir adayımız gelip burada adaylığını açıklamış oluyor. Sizlere teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Seçimde alınacak netice neyse herkesin saygı duyması lazım” dedi.

Görüşmede Bursa Oto Galericiler Odası Başkanlığına aday olan Cömert Altınova projeleri hakkında BESOB Başkanı Arif Tak’a ayrıntılı açıklamalarda bulundu.

BESOB ziyaretinin ardından değerlendirmede bulunan Altınova, “Bu önemli günde beni yalnız bırakmayan Yönetim Kurulu aday arkadaşlarıma ve bu süreçte bizlere büyük destek veren tüm odamızın üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

Takip Et
Bildir
guest
Kimse görmeyecek. Yorumunuza cevap yazıldığında bildirim almak için. (İsteğe Bağlı)

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Habere yorum yapabilirsiniz.x