Arsız hırsız et saplı şişleri bile çaldı

featured
KİLİS'TE, BİR LOKANTAYA PENCEREDEN GİREN HIRSIZLAR, ET, PARA, BIÇAK VE ŞİŞE PİŞİRMEK İÇİN SAPLANAN ETLERİ ÇALARAK KAYIPLARA KARIŞTI. (MEHMET ALİ DAĞ/KİLİS-İHA) Kilis'te, bir kebap dükkanına giren hırsızlar, içeride bulunan şişe saplı etlerden, kavurma, kaşar, bıçak, çekiç ve kasadaki paraya kadar her şeyi alarak kayıplara karıştı.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kilis’te, bir kebap dükkanına giren hırsızlar, içeride bulunan şişe saplı etlerden, kavurma, kaşar, bıçak, çekiç ve kasadaki paraya kadar her şeyi alarak kaybolduğu açıklandı.


Edinilen bilgiye göre, Kilis Küçük Sanayi Bölgesi’nde bulunan Mehmet Çiloğlu’na ait kebap dükkanına giren hırsızlar, 2 bin 600 TL para, kavurmalıklar, kaşar, bıçak, çekiç, kredi kartı ile 10-15 kilo arasında kuşbaşı ve şişe saplanmış vaziyette eti şişi ile birlikte çaldılar. Soyup soğana çevrilen iş yerinin sahibi Mehmet Çiloğlu, hırsızların camdan lokantaya girdiğini ifade ederek, “Kasadaki paramızı, içeride bulunan hazır vaziyette bulunan kuşbaşı etimizi, hazırlanmamış kuş başı etimizi, hazır vaziyette bulunan kıyma şişlerimizi, kaşara, kavurmaya, bıçaktan, çekice kadar almışlar. 3 kilo kadar kıyma, 10-12 kilo kadar kuşbaşı et. 7-8 bin TL arasında zararımız var, yetkililerden hırsızların bulunmasını istiyorum” diye konuştu.

Takip Et
Bildir
guest
Kimse görmeyecek. Yorumunuza cevap yazıldığında bildirim almak için. (İsteğe Bağlı)

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Habere yorum yapabilirsiniz.x