21 Aralık corona virüsü tablosu ve vaka sayısı Sağlık Bakanlığı tarafından açıklandı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sağlık Bakanlığı, koronavirüs için son gelişmeleri ve günlük tabloyu yayımladı. Tabloya göre son 24 saatte 353 bin 152 Kovid-19 testi yapıldı, 19 bin 859 kişinin testi pozitif çıktı, 187 kişi yaşamını yitirdi. Bakan Koca Twitter’dan yaptığı açıklamada, salgınla mücadelede üstünlük sağlandığını belirterek, aşı ve tedbir çağrısını tekrarladı. 

Sağlık Bakanlığı, 21 Aralık Coronavirüs tablosunu paylaştı. Açıklanan tabloya göre son 24 saatte 353 bin 152 Kovid-19 testi yapıldı, 19 bin 859 kişinin testi pozitif çıktı, 187 kişi yaşamını yitirdi.

BAKAN KOCA: SALGINDA MÜCADELE ÜSTÜNLÜK ELDE ETMEYE BAŞLADIK

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, salgınla mücadelede üstünlük sağlandığını belirterek, aşı ve tedbir çağrısını yineledi. Bakan Koca yaptığı açıklamada, “Can kayıplarımız, vaka sayılarımız azalmaya başladı. Salgınla mücadelemizde genel olarak bir üstünlük elde etmeye başladık. Salgının yol açtığı bazı dolaylı hasarlarsa sürüyor. Bunları telafi ederek önümüzü açmamız da, kısmen, durumu aşı ve tedbirle kontrol altına almamıza bağlı” ifadelerini kullandı.


Takip Et
Bildir
guest
Kimse görmeyecek. Yorumunuza cevap yazıldığında bildirim almak için. (İsteğe Bağlı)

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Habere yorum yapabilirsiniz.x