13-19 Aralık haftanın en çok konuşulan oyuncuları

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1. Hülya Avşar

Oyuncu Hülya Avşar, bu haftanın en çok konuşulan ismi oldu. Avşar hafta içerisinde hem derin yırtmaçlı sahne kıyafetiyle hem İbrahim Tatlıses’in aldığı Altın Kelebek ödülü hakkında ki yorumlarıyla dikkat çekti.

Öte yandan Avşar, bugün ekonomi hakkında yaptığı “gerekirse simit yenecek” açıklaması ile gündemde kalmayı sürdürüyor.

2. İsmail Hacıoğlu

Ünlü oyuncu yeni başlayan Mahkum dizisindeki Savaş ve Barış karakterlerini canlandırması ile haftanın en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Hacıoğlu’nun performansı herkesi kendine hayran bıraktı

3. Ceyhun Fersoy

Ceyhun Fersoy, darp edildiğini açıklayarak şikayetçi olacağını söyledi. Olay hakkında Fersoy, “Yaşanan kavgadan sonra eşimin de psikolojisi hiç iyi değil. Olay yargıya taşındı, çok üzgünüz. Bizi en çok etkileyen psikolojik durum oldu’ ifadelerini kullandı.

4. Pınar Deniz

Yargı dizisinde canlandırdığı Ceylin karakteri ile gündemden düşmeyen Pınar Deniz, bu hafta kız kardeşinin güzelliği ile karşımıza çıktı.

5. Merve Dizdar

Masumlar Apartmanı performanı ile herkesi büyüleyen Merve Dizdar, bu hafta eski eşi Gürhan Altundaşar ile barıştığı iddiaları ile gündeme geldi. Dizdar, barışma olayının gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Takip Et
Bildir
guest
Kimse görmeyecek. Yorumunuza cevap yazıldığında bildirim almak için. (İsteğe Bağlı)

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Habere yorum yapabilirsiniz.x