Polisten kaçan alkollü sürücüden inanılmaz sözler: “İnsanların hayatını tehlikeye sokuyorum, onlar da bizim hayatımızı tehlikeye sokuyor, ne olmuş ” 

featured
ANTALYA'DA POLİSİN DUR İHTARINA UYMAYARAK 3 KİLOMETRE SONRA KOVALAMACA SONCU YAKALANAN ALKOLLÜ VE EHLİYETSİZ SÜRÜCÜNÜN, "ALKOLLÜ OLDUĞUM İÇİN KAÇTIM. İNSANLARIN HAYATINI TEHLİKEYE SOKUYORUM. BÜTÜN İNSANLARDA BİZİM HAYATIMIZI TEHLİKEYE SOKUYOR. NE OLMUŞ" SÖZLERİ TEPKİ ÇEKTİ (ERTUĞRUL GÜN/ANTALYA-İHA) Antalya'da polisin 'dur' ihtarına uymayarak 3 kilometrelik kovalamaca soncu yakalanan alkollü ve ehliyetsiz sürücünün, "Alkollü olduğum için kaçtım. İnsanların hayatını tehlikeye sokuyorum. Bütün insanlar da bizim hayatımızı tehlikeye sokuyor. Ne olmuş" sözleri tepki çekti.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Antalya’da polisin ‘dur’ ihtarına uymayarak 3 kilometrelik kovalamaca soncu yakalanan alkollü ve ehliyetsiz sürücünün, “Alkollü olduğum için kaçtım. İnsanların hayatını tehlikeye sokuyorum. Bütün insanlar da bizim hayatımızı tehlikeye sokuyor. Ne olmuş” sözleri tepki çekti. 

Olay, Muratpaşa ilçesi Köroğlu Bulvarı üzerinde saat 22.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; Yener Ulusoy Bulvarı üzerinde devriye görevi yürüyen polis ekipleri, 07 SJ 130 plakalı aracın sürücü Mehmet C.’den (39) durmasını istedi. Sürücü ise polislerin ‘dur’ ihtarına uymayarak hızla kaçtı. Bunun üzerine polisler ile araç arasında takip başladı. Sürücü yaklaşık 3 kilometre uzaklıkta Köroğlu Bulvarı üzerinde Yunus ekipleri tarafından durduruldu. 

202 promil alkollü çıktı 
Yapılan alkol kontrolünde ise 202 promil alkollü ve ehliyetinin olmadığı görüldü. Şahsa alkollü ve ehliyetsiz araç kullanmaktan ötürü yaklaşık olarak 10 bin TL para cezası uygulandı. Şahıs daha sonra işlem yapılmak üzere polis karakoluna götürüldü.

Tepki çeken sözler 
Alkollü şansın eli kelepçeli gazetecilere söylediği; “Çek, çek, hayırdır ya. İyi çekin. Ne oldu bir trafik kontrolü ne var yani? Alkollü olduğum için kaçtım. İnsanların hayatını tehlikeye sokuyorum. Bütün insanlar da bizim hayatımızı tehlikeye sokuyor. Ne olmuş. Gazeteci kardeş yeter artık, çekme” sözleri ise tepki çekti. 

Takip Et
Bildir
guest
Kimse görmeyecek. Yorumunuza cevap yazıldığında bildirim almak için. (İsteğe Bağlı)

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Habere yorum yapabilirsiniz.x