Bill Gates, Musk’ın Twitter’ı satın almasıyla ilgili konuştu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Wall Street Journall’ın düzenlediği CEO etkinliğine katılan Bill Gates, Elon Musk’ın 44 milyar dolara Twitter’ı satın almasıyla ilgili ilk yorumu yaptı. Microsoft’un kurucusu Bill Gates, Elon Musk’ın Twitter’ı nasıl değiştireceğini bilemediğini söyleyerek “Daha da kötüleştirebilir” ifadelerini kullandı.

Wall Street Journall’ın CEO etkinliğine katılan Bill Gates, Elon Musk’ın 44 milyar dolara Twitter’ı satın almasına ilişkin ilk yorumu yaptı. Microsoft’un kurucusu Bill Gates, Elon Musk’ın Twitter’ı nasıl değiştireceğini bilemediğini söyledi ve ekledi “Daha da kötüleştirebilir”

Gates, Musk’ın SpaceX ve Tesla Motor’daki başarılarını “akıllara durgunluk verici” olarak nitelendirdi. Bill Gates, Elon Musk’ın başarılı bir mühendis ekibiyle harika işler çıkardığını söyledi ve ekledi “Elon Musk’ı asla küçümsememeliyiz.”

Bill Gates, Elon Musk’ın Twitter’da kendisi hakkında yaptığı şakaların onu rahatsız etmediğini söyledi.

Bill Gates, Elon Musk’ın Twitter’daki hedefinin ise ne olduğunu anlayamadığını söyledi.

Elon Musk, geçtiğimiz günlerde attığı bir tweette, Twitter’ın normal kullanıcılar için her zaman ücretsiz olacağını söylerken, şirketler ve medya kuruluşları için cuzi bir ücretli olabileceğini söylemişti.

Takip Et
Bildir
guest
Kimse görmeyecek. Yorumunuza cevap yazıldığında bildirim almak için. (İsteğe Bağlı)

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Habere yorum yapabilirsiniz.x